Pohled na ústí řeky Tejo v Lisabonu

UmPorto - portugalská vína a delikatesy

Jsme přímými dovozci vybraného portugalského jídla a pití. 

V našem internetovém obchodě najdete kvalitní portugalská vína z různých regionů. Najdete zde vína lehká i plná. Pokud máte rádi bublinky, zkuste naše vinho verde nebo výborné sekty. Jestli jste spíše na sladké, zavítejte do kategorie Portská a fortifikovaná vína. Nevíte si rady s výběrem? Napište nám mail a my Vám napíšeme nebo zavoláme zpět a společně vybereme to správné víno pro Vás.

K dobrému vínu patří dobré jídlo a toho u nás najdete opravdu hodně. V kategorii Speciality najdete výborné olivové oleje, nakládané olivy, sardinky, tuňáka, praženou cizrnu, koření, sušené fíky, džemy a mnoho dalších dobrot.

Na základě zpětné vazby od našich zákazníků víme, že zboží, které dovážíme, je velice kvalitní a skvěle chutná.  A pokud rádi vaříte, připravili jsme pro Vás několik receptů buď přímo portugalských nebo českých z portugalských surovin. Všechny recepty jsme sami zjusili, některé trochu upravili a některé i sami vymysleli. Tak neváhejte a zkuste něco nového.

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete koupit jednorázově větší množsví, podívejte se do sekce Velkoobchod.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Váš UmPorto tým 


Online vinotéka

RÁDI VÁM PORADÍME

602 545 668

vinoteka@umporto.cz

Kontaktní formulář

Štítky

sekt Castelão